Aandelen die je blind in portefeuille kunt houden

Auteur: Jack Hoogland

07-10-2011


Vorige week meldde ik u al dat we de komende tijd iets extra's gaan doen voor onze TopAandelen jaarabonnees, als onderdeel van de daarbij behorende VIP-behandeling. We hebben enkele aandelen op het oog van bedrijven die je met recht dominante wereldspelers kunt noemen. Grote bedrijven die écht top zijn in wat ze doen en die dat ook ieder jaar bewijzen.

 

Het mooie aan dit soort aandelen is dat ze het niet alleen presteren om vele jaren lang onafgebroken dividend uit te keren, maar dat dit dividend zowat ieder jaar groeit. Zelfs na het uitbreken van de kredietcrisis gaven deze bedrijven geen krimp en volgde al snel een nieuwe verhoging van het dividend!

Stijgend dividend is stijgend jaarinkomen
Een ieder jaar groeiend dividend betekent dat je als aandeelhouder een steeds stijgend jaarlijks inkomen ontvangt. En dat als je zo'n aandeel tien jaar in portefeuille houdt, je een dividend ontvangt dat 10% of meer is in relatie tot je aankoopkoers.

Aandelen dus, die je bijna blind voor de rest van je leven in portefeuille kunt houden en waar je een ieder jaar groeiend dividend op ontvangt. En dan hebben we het nog niet eens over koerswinst. Want een jaarlijks oplopend dividend zorgt automatisch voor opwaartse koersdruk.

Koerswinst én dividendrendement
Komende week sturen we onze jaarabonnees al de eerste extra tip toe.
Profiteer van deze unieke kans op koerswinst én dividendrendement.
Meldt u zich hier aan voor een jaarabonnement.