Maximum bereikt

Geschreven door Jack Hoogland

12-07-2011


Dit weekend bereikten we het maximale aantal losse nummers, waardoor het "Super Rendement Rapport" niet meer los te bestellen is. Als u onze drie aandelen met enorm hype potentieel in bezit wilt krijgen, dan is een abonnement een goed idee. Vooral wanneer u nog nauwelijks in goud en zilver belegd bent, is dit een ideale manier om daar iets aan te doen.
Daar komt bij dat u deze aandelen naar onze mening blind kunt bijkopen, mochten we een forse beursdaling voor de kiezen krijgen. Ideaal dus om in kleine porties te kopen en daarmee de prijs te middelen.

Enorm extra rendement
Een abonnement is ook relatief goedkoper, terwijl alleen al het Tijdelijke Bonus Rapport u een enorm extra rendement gaat bezorgen. Want net als in Europa, zal het ook onherroepelijk mis gaan met de Amerikaanse obligatiemarkt. En daar gaan we met onze obligatiestrategie ongekend hard van profiteren.

Enorme kostenbesparing
Ook wil ik even uw aandacht vestigen op Bonus Rapport #1 waarin we u vertellen hoe wij ieder jaar een enorme kostenbesparing realiseren. We vertellen u in dit rapport alles over de broker waar ik persoonlijk al meer dan tien jaar klant ben. De kosten zijn er ongeveer 80% lager dan bij de goedkoopste Nederlandse broker. Kunt u zich voorstellen hoeveel geld ik in die tien jaar al heb bespaard?

Extra veiligheid
Naast die enorme kostenbesparing is er echter nog iets wat vooral in deze tijden belangrijk is. Mijn broker is zodanig betrouwbaar, dat ik hem in crisistijd als veilige haven gebruik. Zodra een bankencrisis dreigt uit te breken, boek ik mijn geld over naar de rekening bij mijn broker, en laat het daar rustig een tijdje geparkeerd staan. Want ik weet dat ik daar veilig zit!

194% winst
Afgelopen vrijdag stuurden we nog een verkoopsignaal uit. We verkochten EZPW dat we in maart 2009 hadden geselecteerd. We konden het aandeel niet langer als goedkoop beschouwen en besloten om onze 194% winst veilig te stellen. Het blijft echter een fantastisch bedrijf. Mocht de koers in de toekomst nog eens een forse daling voor de kiezen krijgen, dan gaan we zeker overwegen om dit aandeel nog een keer te selecteren.

We blijven keihard werken om iedere maand voor u de goedkoopste aandelen van de best presterende bedrijven te vinden. Klikt u hier om u aan te melden voor een abonnement.