De allergoedkoopste zilveraandelen die nu op de wereld te vinden zijn

Auteur: Jack Hoogland

15-11-2011


In dit artikel vertelde ik u afgelopen vrijdag dat we onze TopAandelen jaarabonnees deze week een uniek extra rapport gaan toesturen. Een rapport met daarin twee al eerder geselecteerde zilveraandelen, die ik zelf ga bijkopen omdat dit volgens mij de allergoedkoopste zilveraandelen zijn die nu op de wereld te vinden zijn.

Speculatieve extra tip
Ik heb u in deze nieuwsbrief al vaker verteld waarom wij verwachten dat zilver minimaal naar $160 zal gaan. En als u dit artikel al eens hebt gelezen, dan weet u wat dat met de winst van een efficiente zilverproducent doet. Daarnaast sturen we onze jaarabonnees een speculatieve extra tip, waarvan wij niet gek opkijken als het een "ten-bagger" wordt, dus 1000% winst zal opleveren.

Extra rapport voor jaarabonnees
We sturen dit tussentijdse "Super Rendement Rapport" morgen als extra service gratis naar onze jaarabonnees. Wenst u dit unieke rapport morgen ook als eerste te ontvangen, meldt u zich dan hier aan voor een jaarabonnement.

Veel verzoeken om het rapport los te kunnen bestellen
We ontvingen afgelopen weekend veel mails van lezers die vroegen of ze dit rapport ook los konden bestellen. We hebben daarop besloten om dit mogelijk te maken. We sturen het rapport woensdagmiddag voordat de beurs opent als eerste naar onze jaarabonnees. Precies 24 uur later sturen we het naar de bestellers van een los nummer.

Hoe te bestellen?
Als eerste benadruk ik nog een keer dat we de twee zilveraandelen eerder al hebben geselecteerd in de SRR's van 25 augustus en van 29 september (tip 2 in beide rapporten).

Hebt u het SRR van augustus en/of september al in bezit?
En wilt u dit rapport toch ontvangen? Dan geldt voor u uiteraard dat het onterecht zou zijn als u nog een keer gaat betalen voor een aandeel dat u al eerder van ons als tip hebt ontvangen.

Stuurt u ons dan even een e-mail zonder tekst, met als onderwerp: TUSSENRAPPORT. Wij kijken dan even na welke rapporten u al in bezit hebt en sturen we u een mail terug met daarin een aanbieding om het rapport tegen een lagere prijs te ontvangen.

Hebt u de rapporten van augustus en september NIET in uw bezit?
Dan zijn alle in dit unieke rapport vermelde aandelen compleet nieuw voor u en hebt u nu een formidabele kans om alsnog in de twee allergoedkoopste zilveraandelen ter wereld te beleggen en daarnaast in een enorm veelbelovend grondstoffenaandeel. [Het rapport is niet meer los te bestellen, alleen nog als extra rapport bij een jaarabonnement beschikbaar].

Wilt u niet alleen dit extra rapport, maar ook onze reguliere "Super Rendement Rapporten" ieder maand als allereerste in uw mailbox ontvangen? Klikt u dan hier om u aan te melden voor een jaarabonnement.