Ze doen dit niet voor de lol!

Nadat ik u vrijdag liet zien hoeveel goud door centrale banken wordt opgekocht, kwam ik onderstaande afbeelding tegen.

Centrale banken doen dit niet voor de lol, maar omdat ze de noodzaak ervan inzien.

Dat op zichzelf is al een veeg teken.

Het zal u niet zijn ontgaan dat goud gisteren een nieuw record van boven de $2900 noteerde, mede door goud kopende centrale banken.

En hoewel er uiteraard ook correcties zullen komen, is dit nog maar het begin.

Goud gaat minimaal naar $10.000
Om uiteindelijk weer richting een betrouwbaar financieel systeem te gaan, moet de hoeveelheid papiergeld in omloop (voor een significant deel) worden gedekt door goud.

Voor een 50% dekking van de M0 hoeveelheid euro’s in omloop (dus het scenario met zeer lage dekking), is al een goudprijs van bijna $10.000 nodig.

Stijgt M0 de komende vijf jaar jaarlijks met 5%, dan heb je in 2030 al een goudprijs van bijna $12.500 nodig.

Richting welk scenario het ook gaat…
Voor een veel betrouwbaardere 50% dekking van M2 spreek je al over een benodigde goudprijs van $37.000 in 2030.

Richting welk scenario het ook gaat, goud zal de komende jaren véél hoger stijgen.

Winsten van goudproducenten zullen ongekend hard stijgen, leidend tot ware koersexplosies voor goudaandelen.

Helemaal gratis!
Vorige week stuurden we onze TopAandelen-abonnees maar liefst vijf extra goudtips en drie extra zilvertips toe.

Spotgoedkope aandelen van bedrijven wier winsten nu explosief stijgen.

Daarbovenop stuurden we ze gisteren een nieuwe extra kopertip toe.

Als nieuwe abonnee ontvangt u deze extra tips helemaal gratis bij het ingaan van uw abonnement.

Profiteer maximaal van superjaar 2025!
Klik hier om ook TopAandelen-abonnee te worden.